Muayene Faaliyetleri

 

Standard Sertifikasyon Ulusal ve Uluslararası alanda Muayene faaliyetleri yürütmektedir. Muayene faaliyetleri Manisa’da kurulu şirketler üzerinden yapılmaktadır.

Bu faaliyet kapsamında aşağıdaki Onaylanmış Kuruluş Kapsamındaki standartlarda hizmet vermektedir.

 

Standard Sertifikasyon, Uzman Personelleri tarafından aşağıdaki kapsamlarda Periyodik Kontrol/ Muayenesi Hizmetleri vermektedir;

Basınçlı Kaplar; Buhar Kazanları,Kalorifer Kazanları, Kızgın Su Kazanları, Kızgın Yağ Kazanları, Otoklav, Hava Tankı, Basınçlı Kap,Kara Tankeri,Sanayi Gaz Tankeri,Sanayi Gazları Depo Tankı, Parlayıcı ve Patlayıcı Gaz Tankları.

 

Kaldırma İletme Makinaları; Vinç,Caraskal,Forklift,Asansörler,Yük/Servis Asansörleri, Hidrolik Asansörler, Mobil Vinç, Platform,Transpalet,Araç Kaldırma Lifti, Teleferikler.

Muayene Faaliyetleri; Yurtdışı coğrafi alanında ise Azerbaycan, Hindistan, İran, Mısır, Bulgaristan ve Almanya’ da yürütülmektedir.

Bunun dışındaki diğer Yurtdışı coğrafi alanındaki ülkelerdeki kurum/kuruluşlardan gelen Ürün Sertifikasyon başvuruları talepleri; başvuru şartları, yapılan ülkenin coğrafi konumu dikkate alınarak yetkinlik değerlendirmesine tabi tutulmakta, değerlendirme sonunda yetkinlik sağlanan başvurular kabul edilmekte ve belgelendirme faaliyetleri yapılmaktadır.

 

Gaz Yakan Cihazlar
Sıvı ve Gaz Yakıtlı Yeni Sıcak Su Kazanları
Makinalar
Muayene Hizmetleri
Gaz Yakan Cihazlar
Asansörler
Yapı Malzemeleri

Şimdi Standartlarınızı Belirleyin!

Ücretsiz Danışma Fırsatı